Autor

Jmenuji se Kennedy a jsem autor tohoto mizerného webu, jenž je celý vytvořen ryze amatérským stylem a přeplněn lacinými efekty na úrovni webdesignéra z mateřské školky, které Vám pobyt zde náležitě znepříjemní. Nabízím plnou náruč otravných zápisků z akcí všeho druhu překypujících pravopisnými chybami a trapným smyslem pro rádoby humor. V galeriích se pak můžete pokochat strašidelnými fotkami z několik let starého, výběhového telefonu značky Blackview, který už tenkrát byl na úrovni fotoaparátů z devatenáctého století. Komu se zde nebude líbit, nechť mi dá lajk. Kamkoliv.

„Časy jsou zlé Kamile!“ říká jedna legendární hláška z neméně legendárního filmu. Naproti tomu stojí citace z nepříliš legendární skladby, která praví „pro jednoho ráj je pro druhého peklo.“

To aby si člověk mohl vybrat. Já si vybral. Pro mě jsou časy zpropadeně zlé. Žijeme v době dokonalosti, stačí se jen rozhlédnout kolem sebe, rozkliknout sociální sítě, projet si fotky desítek, stovek, tisíců, miliónů, biliónů šťastných lidí. Usmívají se ze svých profilů, usmívají se na ulici a nepokrytě dávají najevo své štěstí a úspěch na všech frontách. Jen málokdo není ve všem nejlepší.

Sleduji tisíce lidí na svém instagramovém účtu, procházím přátele a přátele přátel na facebooku a všude narážím na dokonalost. Rozzářené šťastné tváře mě už pomalu pronásledují ve snech. V děsivých nočních můrách. A závist mě sžírá zevnitř jako kůrovec smrk. Kdykoli najede moje myš na profil, který jsem ještě nenavštívil, vždy se jen hrozím toho, jaký bezchybný život se za ním skrývá. A přeci pokaždé znovu kliknu a znovu mě zavalí přívalová vlna deprese a neúspěchu.

Proč? Inu, já sám nejsem ve všem nejlepší. Ehmm. To není úplně přesné. Ve skutečnosti asi neexistuje činnost ve které bych nedokázal nevyniknout. Můžete si vymyslet co chcete od studia, práce, přes vaření, sport až po balení holek. Vždy budu spolehlivě ve všem nejhorší, vždy poslední. Svým způsobem jsem unikát. Vládce neúspěšných. Jestli potřebujete zvýšit sebevědomí, není nic snadnějšího.

Vyberte si obor ve kterém mě chcete na hlavu porazit, rozdrtit a zesměšnit. Jsem konkurence neschopný, nedynamický, nerozvíjející se, neflexibilní a nepřizpůsobivý. Svět peláší vpřed a já stagnuji na místě.

Tento projekt, a články v něm umístěné, je primárně určen všem lidem, kteří si potřebujou zvýšit sebevědomí a začít se mít rádi. I když tedy nevím zda dnes ještě někdo bez sebevědomí a všeobjímající sebelásky existuje…

Až mě poznáte, začnete sami sebe milovat. Zjistíte totiž, že i když by vás to v záplavě dokonalých životů, jenž kolem sebe denně vidíte nikdy ani nenapadlo, stále vedle vás, možná jen kousek od vás, žije někdo kdo je na tom hůř než vy. Tady se nemusíte bát na nic kliknout. Tady se za každou další fotkou neskrývá štěstí, krása nebo láska, ale jen čistá bolest, zmar, beznaděj a debakl. Jen račte vstoupit.

Vše je zde stejně pravé jako vaše fotky na facebooku.